מהי העצמה?

למילה העצמה ישנם מגוון של משמעויות…

בחרנו לקרוא לעצמנו – מרכז גלישה והעצמה, משום שהחזון שלנו מדבר על העצמה מלשון "עצמי", במובן של פיתוח והרחבת "העצמי", בהתקרבות שלנו לעצמנו וביצירת קשר הרמוני עם כל הצדדים שבתוכנו תוך כדי חיבור לעוצמות הרגשיות ולכשרונות האמיתיים שמצויים בכולנו.
אנו מאמינים שכל אדם ניכן בכישורים ויכולות היחודיים לו ושחלק עיקרי מתכלית החיים היא לגלות ולחשוף את המתנות יקרות הערך המצויים בכל אחד מאיתנו ואז להעניק אותם לעולם במגוון דרכים כיד הדמיון.

מרכז הגלישה והעצמה SURF ZEN משמש כזרז בכדי להגדיל את העוצמה והכוח שבתוכנו לטובת מימוש החלומות העמוקים שבנו – ובכך למעשה להגשים את הייעוד שלנו.

כל אדם מרגיש שהתוצאות של חייו תלויים ביחס ישר לתחושת המסוגלות, לביטחון העצמי ולעוצמתו האישית כך שהעצמה אישית מטרתה להגביר את המודעות האישית בכדי קודם כל להכיר בהרגלים, בתפיסות, באמונות שחלקם מחבלים בהגשמה וחלקם מקדמים אותה. ולאט לאט על ידי שימוש בכלים מתאימים לשנות ולחדד אותם בכדי לקדם את עצמנו אל עבר הגשמה עצמית.

במרכז הגלישה והעצמה SURF ZEN אנו פועלים באופן אישי "אחד על אחד" או בקבוצות קטנות בכדי לפתח מודעות אישית, גמישות פיזית ומחשבתית, חיזוק חוסן נפשי, זיהוי של אמונות והרגלים אוטומטיים והרבה מעבר…

היכולת שלנו לקייל את האמונות שלנו ולכוון באופן מדוייק את העוצמות הרגשיות שלנו בכדי לממש את עצמנו בכל מישורי החיים – היא הגשמה עצמית.

לכולנו ישנם קשיים שמחבלים לנו בהגשמה עצמית המיוחלת וכולם כאחד נשענים על אירועיים פיזיים או רגשיים טראומטיים שאנו עצמנו פירשנו לעצמנו. כאלו שיצרו תחושות של חוסר ערך עצמי וחוסר ביטחון, הנשענים על אמונות והרגלים שפיתחנו ושכבר אינם משרתים אותנו.

העצמה אישית היא תהליך פיתוח אישי שמאפשר לנו להיות כל מה שביכולתנו להיות, להיות עצמנו בכל העוצמה והמיקוד וכנגד כל האתגרים שמסביבנו, על אף ניסיונותיהם של אחרים והסביבה לעצב אותנו על פי הקודים החברתיים או על פי הציפיות שלהם.

בכדי להיות עצמנו עלינו קודם כל לקבל את עצמנו באופן מלא שכולל את "המפגש" עם האמונות התת מודעות שלנו (אלו שמפעילות אותנו באופן אוטומטי מבלי שנשים לב לכך) ולהתחבר למקור העוצמה והיצירתיות הפנימיים שבנו.

מרכז הגלישה והעצמה שיצרנו ילמד אתכם קודם כל לגלוש בכל תנאי הים, יקנה לכם מודעות ותבונה בעזרת כלים מעשיים וחוויתיים המותאמים באופן אישי לכל אדם ויעצים בחייכם איכויות של כנות, רגישות, אמפטיה, הקשבה לכל הביטויים הנפשיים שבכם הכוללים את האמונות, המחשבות, הרגשות ותחושות הגוף שבכם.

אהבתם? מוזמנים לשתף

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סגירת תפריט