הסיפור שלנו

מרכז הגלישה וההעצמה סרף זן (SURF ZEN) הינו בית חם לילדים, נערים ובוגרים ולכל מי שרוצה ללמוד גלישת גלים בקצב האישי שלו ולחוות תהליך למידה מעצים ומצמיח תוך כדי. מרכז בעל אופי ייחודי זה, נולד מתוך ההבנה שדרך לימוד ואימון גלישת גלים ניתן להעמיק במיומנויות חיים רבות אחרות כגון: ריכוז, מיקוד, קורדינציה מורכבת, הבנת תהליכים, חיבור לגוף ולרגש, חיבור לטבע ועוד. 

מתוך הבנה זו בנינו מגוון שירותים ותוכניות שנותנות מענה למגוון צרכים וקהלים. המענה ניתן דרך לימוד ואימון גלישה בסיסיים מובנים כך שבסוף התהליך אתה גם לומד לגלוש וגם לומד להתחבר למשאבים פנימיים הנחוצים כ"כ בימינו להתמודדות עם אתגרי החיים. 

מרכז הגלישה נוצר בכדי לקרב כמה שיותר יחידים למודעות לרגע הווה (על הגלשן ובכלל), למקור העוצמה הפנימי שלהם ולשלווה האינסופית שמתלווה לריכוז ולחוויה. תוך כדי הנאה, תקשורת מהלב וכלים מעצימים. 

אנחנו מאמינים שגלישה היא דרך חיים, ושמעצם היותה אנו רוכשים ערכים חשובים כגון: ביטחון עצמי, התמדה ונחישות, סובלנות, נוכחות ברגע ההווה, כבוד הדדי וכבוד לסביבה. 

החזון שלנו הוא לגעת בכמה שיותר לבבות… ללמד כמה שיותר ילדים, נערים ובוגרים לגלוש למען חיבור לענף, חיבור לעצמי וחיבור לטבע ושמירה עליו. דור שלם שישאף להיות טוב יותר כלפי עצמו, כלפי האחר וכלפי הסביבה. 

כי רק ע"י כך אנו מאמינים שנוכל להמשיך לקיים חברה בריאה ומחבקת שמרבה טוב בעולם. 

אדוות קטנות הופכות לגלים גדולים – על ידי העצמה של יחידים אנו מייצרים גלים חיוביים שמחזקים את הקשר בין האדם לעצמו ובין חברי הקהילה.

אייל עמיאל

נעים להכיר – בן 43, אבא לשלושה ובן זוגה של סיון. מדריך גלישה מוסמך מטעם וינגייט בי"ס לגלישה, קואצ'ר מטעם CTI , בוגר תואר ראשון במנהל עסקים של המכללה למינהל ויזם. בעל רישיון צלילה ושייט. ממקימי ומפעילי "גן יער המגינים" – גן רב גילאי אלטרנטיבי בחיק היער. 

את עולם הגלישה גיליתי בשלב "מאוחר", בגיל 27 לחיי ולאט לאט נשאבתי עמוק לתוכו. הגלישה עיצבה את המשך הדרך שלי בחיים, היא חיברה אותי לים, לטבע, לעצמי, לשאיפות ולמטרות ולבשורה שאני רוצה להביא לעולם. היא גרמה לי לשנות מקום מגורים, מקום עבודה ובכלל את החיים. 

הגלישה עבורי היא דרך חיים, וכלי עוצמתי ללמידה על החיים ועל עצמי ומהרגע שהבנתי את זה אני להוט להעביר את זה הלאה. כך קרה שאחרי זמן רב שעבדתי בתחום הגלישה, החלטתי להקים (יחד עם אישתי) את מרכז SURF ZEN שמתמקד בגלישה והעצמה. מרכז הגלישה הוא כלי להגשמת הייעוד שלי שכן ניסיון חיי הכין אותי צעד אחר צעד לפתח ולדייק את היכולות והכישורים הנדרשים בכדי להעניק לאנשים מכל הגילאים את הערך והתרומה שאני מעניק תוך כדי הלימוד. 

את הכלים לעבודה שאני עושה היום אספתי בלימודים הרשמיים ובתארים שעשיתי במהלך השנים אך גם במיומנויות שפיתחתי לאורך הדרך במגורים ארוכים בניו יורק ובסין שבמהלכן חקרתי בסקרנות רבה את המציאות הפנימית והחיצונית. ובשנותי שעבדתי כמדריך במועדוני גלישה אחרים וב-2 עמותות שנעזרות בגלישה ככלי לחינוך והעצמה לילדים. היום אני מרגיש שהים הוא קודם כל חבר קרוב ומורה שאין שני לו. 

החזון והיעוד שלי הוא לחבר את העולם העמוק והנסתר שמצוי בתוך כל אחד מאיתנו עם העולם העמוק של הים והגלישה ולתת לאנשים מתנה וערך שישנו את חייהם באופן מהותי ויסבו להם אושר, שפע, בריאות והגשמה.

סיון הדס עמיאל

נעים להכיר – בת 40, אמא לשלושה, זוגתו של אייל. מדריכת גלישה, מדריכת שחיית פעוטות, דולה וצלמת. דייב מאסטר בצלילה ובעלת רישיון שייט. 

הגעתי לעולם הגלישה בגיל 24 מתוך החיבור שלי לים וההחלטה ללמוד מיומנות שקשורה בו ועברתי תהליך מעצים בעצמי. 

מאז הגל הראשון התאהבתי, ואני עובדת בתחום, מדריכה ומנהלת חוגים וקייטנות גלישה כבר יותר מעשור, נהנית מכל רגע ושמחה לחלוק את האושר הזה שגיליתי. העבודה עם אנשים וילדים והפידבקים מהחוויות והתהליכים שהם עוברים ממלאת אותי כל יום מחדש, יחד עם הזכות להיות בטבע תוך כדי העשייה היומיומית שלי.

סגירת תפריט