האם להתחיל לגלוש בגיל בוגר +

אני מוצא שישנם הרבה מבוגרים שחלמו ללמוד לגלוש ומשום גילם גנזו את החלום כאילו הוא לא אפשרי בעבורם…

אישתי ואני התחלנו בשנות ה-20 המאוחרות לחיינו ומאז השתנו חיינו.

גלישת גלים היא הרבה מעבר לספורט, שכן מדובר באיתן טבע דינמי ועוצמתי שמהווה את הבמה שעליה ובתוכה אנו מתנסים. גלישה היא תרגול רוחני עוצמתי שכן בכדי לגלוש באמת עלינו להיות כל כולנו ברגע הווה בריכוז מלא מבלי להיות מוסחים מהחושים שלנו, וכן להגמיש את הגוף והתודעה ולחזק אותם בכל הרבדים.

לאנשים רבים ובמיוחד לאנשים בוגרים, יש נטייה להאמין שהכישורים והיכולות שיש להם כרגע הם אלו היחידים שביכולתם ללמוד ולחוות. ודברים חדשים ובמיוחד ספורט אתגרי כמו גלישת גלים אינם אפשריים להם.

אנחנו לא מדברים על להפוך לגולש מקצועי שכן לרוב בכדי להגשים כזו מטרה יש לגלוש מגיל צעיר כמה שיותר. אבל בכדי ליהנות מגלישה ומהמתנות והערך הרב המתקבל ממנה אפשר להתחיל לגלוש בכל גיל.
היו לנו עשרות לקוחות בוגרים שהתחילו לגלוש בגיל מאוחר ונהנים מהפעילות הזו בכל הזדמנות אפשרית. 

אבל אני לא בכושר

כושר גופני הוא מרכיב חשוב בגלישה אבל הכושר עולה ביחס ישר להתקדמות שלכם שנבנית לאט לאט ובהדרגה. זה לא משנה אם אתם שוקלים קצת יותר או פחות שכן תהליך הלמידה יהיה ביחס ישר ליכולת שלכם בכל רגע נתון.

בשורה התחתונה מדובר בעוד החלטה שאתם צריכים לקבל במידה ואתם מעוניינים להתחיל ליהנות מגלישת גלים שכן אחרי שתקבלו אותה המציאות תתגלגל מטבעה ולאט לאט אתם תלמדו לגלוש בקצב האישי שלכם.

איך מתחילים?

אני מכיר הרבה גולשים מתחילים שהתחילו לגלוש ללא הדרכה או כאלו שלמדו מחברים, ואחרי ניסיון של תקופה ארוכה בכוחות עצמם, הם הגיעו אלי לשיעור פרטי וביחד היינו צריכים להתחיל מההתחלה ולפרק אמונות, הרגלים ותנועות שגויות שהם סיגלו בגלל היעדר הדרכה מתאימה. 

מומלץ מאוד להתחיל לגלוש בהדרכת מדריך גלישה מנוסה ומוסמך בכדי ליצור המשכיות והתמדה ובכדי שעקומת הלמידה תהיה זריזה ויסודית. ומעבר לכל זה תקבלו את הציוד המקצועי המותאם אישית בכדי לטעום ואז להבין האם אתם באמת מתחברים לענף הגלישה לפני שאתם רוכשים ציוד.

איך אפשר להתחיל לגלוש עכשיו?

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הבוגרים של SURF ZEN וליהנות מלימוד מהנה של גלישה גלים לצד פיתוח מרכז העוצמה הרוגע והשלווה שטמון עמוק בכולנו לפרטים והרשמה לחץ כאן.

ובדרך כלל, אנשים רבים נהנים להתחיל דברים חדשים ביחד עם חבר/ה או בן משפחה שכן יכולת ההנעה והאתגרים שבצעדים הראשונים נעשה קל וזורם יותר…

אהבתם? מוזמנים לשתף

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סגירת תפריט